Selekcije Registrirani Člani KD Vodnjak Gostje

Vodnjak I. Vodnjak XIII. Vodnjak Udarni Vodnjak Ženske Trebnje
skupinaDomaci Ime Selekcija Klub Rekord Povprečje Povp. 22-23 Št. tekem
GostjeAaron Gazvoda Anže0000
GostjeAdrović Denis0000
GostjeAdrović Lina0000
GostjeAgovič RamoKamnik4634634631
GostjeAhačič ŠpelaOgrajca5555155145
GostjeAjdnik Izabela0000
GostjeAlagić EdiJazavci Karlovac5665435432
GostjeAlbreht JurijKI ŠKOFJA LOKA 15275275271
GostjeAlbreht Šutar Tisa0000
GostjeAleksić Miloje0000
GostjeAlpeza Andreya0000
GostjeAlpner IgorCalcit III.5765485423
GostjeAndrejčič Manca0000
GostjeAntić Čedomir0000
GostjeArko PolonaKOČEVJE55451651711
GostjeArnič UrbanProteus 25825825821
GostjeAtelšek JankoPortorož53051502
RegistriraniAvbar AvguštinM Tom45745701
GostjeAvbar Filip0000
SelekcijeAvguštin BrankoVodnjak I.DU Dolenjske Toplice 1595531531102
GostjeAvsec DareKK Gobar52852801
Člani KD VodnjakAvsec IrenaMali Slatnik3963743774
Člani KD VodnjakAvsec ToneMali Slatnik4243933985
GostjeAvšič IvanDU Adria Koper50550501
GostjeBabčec TinoKI Škofja Loka II.49949901
GostjeBabić AleksandraKK Rudar Prijedor4564564561
GostjeBabnik AndražCALCIT 25675525523
GostjeBabnik LjubaCALCIT 24714474458
GostjeBabnik MaticCalcit 25795495492
GostjeBajda DušanKK Hrastnik5525365393
GostjeBajt TajdaBREST5915245326
GostjeBajuk AntonPrimostek56851151111
GostjeBajuk Dušan0000
GostjeBalažič Timotej0000
GostjeBambič TatjanaGORICA4834694692
GostjeBan Luka0000
Člani KD VodnjakBarbo SlavkaMali Slatnik48043843633
RegistriraniBarborič Iztok0000
GostjeBarborič JožeMahovci30630601
GostjeBarilović JosipJazavci Karlovac4794794791
RegistriraniBartolj StaneDU Straža57152352379
GostjeBaša EdKD Krka5535265283
GostjeBaša EmaKRKA57853253312
GostjeBaša MitjaKD Krka59755702
GostjeBaša TiaKrka5685415428
GostjeBašek MiroKK Cerknica58257602
GostjeBašelj Sara0000
GostjeBazovičar Milena0000
GostjeBečaj ŠpelaBREST5485325322
GostjeBegič Erna0000
GostjeBeras FrancKrim-Rudnik5354694667
GostjeBeras NežkaDU Krim-Rudnik5104644629
Člani KD VodnjakBerg MartinaVodnjak1161161161
GostjeBergant AlojzZagorje19919901
GostjeBergant Franc0000
SelekcijeBerkopec JanezVodnjak II.Srobotnik 258150150255
GostjeBertok LarisaADRIA5615315317
RegistriraniBevc AleksanderOaza miru52750907
GostjeBevc CirilDU Mirna4834834831
GostjeBevk IgorŽelezniki II.59057802
GostjeBibič Franci0000
GostjeBičanin Živorad0000
Člani KD VodnjakBihar JosipVseh devet52047547417
GostjeBirkelbach JožicaKK Bela krajina5735335349
GostjeBizjak DarkoKK Pivka6025815863
GostjeBizjak HelenaKK Proteus4694694691
GostjeBizjak Ivan0000
GostjeBizjak PatricijaKK Postojna5685685681
GostjeBizjak Zdravko0000
GostjeBlagovič MonikaTaborska jama54454401
GostjeBlagovič NikaTaborska jama53953702
GostjeBlažič Neja0000
GostjeBlažič Tian0000
GostjeBobič Dragica0000
GostjeBogožalec BiserkaOgrajca5615555563
GostjeBojanc Franc0000
GostjeBorštnik NalBrest II.55754002
GostjeBortek BorisVodnjak I.KK Jesenice5565565561
SelekcijeBortek MarkCubus66359459567
GostjeBovhan Rudi0000
GostjeBožič Neža Zoja0000
GostjeBožič Rafael0000
GostjeBratina BrankoKK Pivka5795795791
SelekcijeBrdnik AndrejVodnjak II.DU Straža56251651551
GostjeBrdnik DragoKK Hidro4974974971
Člani KD VodnjakBregač FranciOaza miru60156356326
RegistriraniBrkič Strman Nikolas0000
GostjeBrodar Iza0000
SelekcijeBrodarič MihaelVodnjak II.Srobotnik I.58753353380
GostjeBrulc IvicaDU Podgorje-Stopiče Ž4053543548
GostjeBrunner Bogdan0000
GostjeBubalo MladenTaborska jama 25495305304
SelekcijeBučar LidijaVodnjak ženskeVodnjak 151748248419
GostjeBučar RihardKK Litija 20015535535531
SelekcijeBučar StankoVodnjak57852152133
GostjeBuk ZvonkoUDVDR Zrinski-Frankopan Ozalj5565405373
Člani KD VodnjakBukovec MitjaIntereuropa43536636912
SelekcijeBukovec SnežnaVodnjak ženskeVodnjak ženske54848548890
GostjeBurger Vito0000
GostjeBurja BojanZagorje53553501
GostjeČadež LukaProteus 25675675671
GostjeČahuk DušaKočevje55749749812
GostjeČandek NežaADRIA5785245247
GostjeČavlovič Ana0000
GostjeČavlovič Ana0000
GostjeČečelič SilvoAdria Mobil47247201
GostjeCedula Jakob0000
SelekcijeČefarin MarijaVodnjak ženskeVodnjak 154950250245
GostjeCeglar LjubaProteus Postojna46946901
GostjeČeh Marjan0000
GostjeCej AlojzKK Proteus3983983981
GostjeCej AnžeProteus 25575575571
GostjeČelesnik Stane0000
GostjeČelič RobertLog 20005765615619
GostjeČeligoj NejcProteus 25575435433
GostjeCelinščak DavorPanjevi Karlovac5435435431
GostjeČenanovič DenisProteus 26155895892
GostjeČepon AlešBrežice5555295298
GostjeCerar MarušaCALCIT 24854854851
GostjeČerin BlažOZVVS Tržič6235815814
GostjeČerin JanezLJUBELJ 26065675687
GostjeČerin JernejLjubelj 25105085082
GostjeČerne Daša0000
GostjeČerne Nastja0000
GostjeČerne VeraGORICA56552652810
GostjeČernigoj MartinaGorica5425065066
GostjeČernjak Bojan0000
GostjeCerovšek RokTriglav Kranj III.37537501
GostjeCividini InesTaborska jama50750701
GostjeCokl SaraBrest II.39439401
GostjeČretnik Manca0000
GostjeČubrilovič AlemkaTaborska jama51451401
GostjeČutura JosipVseh devet3593593591
GostjeDamjanovič DankaGORICA5245055079
GostjeDebak BožoZagorje51151101
GostjeDebeljak SavkoTaborska jama 25615615611
GostjeDekleva Ela0000
GostjeDekleva NivesKK Cerknica5775485463
GostjeDemšar AlojzŽelezniki II.52551902
GostjeDemšar DavidŽELEZNIKI 15765645643
GostjeDemšar DavorŽelezniki 15695475474
GostjeDernikovič AlešBrest II.52052001
GostjeDolgan MarjanPivka II.54551802
GostjeDolinšek Faleskini Gal0000
GostjeDolinšek MarjanCALCIT 25705585623
GostjeDragan Alojz0000
Člani KD VodnjakDragan JožiDU Novo mesto Ž43539039215
GostjeDragan Marjan0000
SelekcijeDraganjac DragoBelokranjci54049049342
GostjeDragar DragoZagorje45245201
GostjeDragišič Ina0000
GostjeDragišič Patrik0000
GostjeDragolič VesnaBrest II.53052802
GostjeDremelj AntonTABORSKA JAMA 25125115112
GostjeDrev Branko0000
GostjeDrnovšek LeaCalcit II.55255201
GostjeDrnovšek TomažZagorje54554501
GostjeDujc MarjanKK Pivka mešano5485485481
GostjeDujič Ranko0000
SelekcijeDular MilkaKK TrebnjeDU Straža Ž591531531103
SelekcijeDular RobertVodnjak II.Srobotnik I.58052552786
GostjeDumešić MatijaKK Kupa5225225221
GostjeDžajić MladenKK Rudar Prijedor5835835831
RegistriraniDžankovič FadiljSrobotnik II.54848949138
SelekcijeDžankovič FakoVodnjak XIII.Vodnjak55249149335
GostjeErenda Amber Ivana0000
Člani KD VodnjakErhovnic IvankaMali Slatnik50945344815
GostjeErjavec FaniOZVVS Grosuplje 24103843883
GostjeEržen DušanKK Triglav Kranj5305305301
GostjeFabjan Žiga0000
GostjeFerfila TineBrest II.55253903
GostjeFerfolja NadaCDA Adria Koper36636601
GostjeFidršek AndrejOZVVS Slovenske Konjice53253201
GostjeFilipaj DragoKranjska Gora59959901
GostjeFinger SvenKK Zabok5125125121
GostjeFink JoškoDU Dolenjske Toplice 14794794791
GostjeFink MarinkaDU Podgorje-Stopiče Ž3643583582
GostjeFink Martina0000
RegistriraniFink TonePodgurje54149749945
GostjeFirst VelinkaŽKK Zaprešić5695425429
GostjeFišer SrečkoOZVVS Ruše5665405366
GostjeFister PolonaRekreacija Tržič47547501
GostjeFlerin PrimožKamnik5065065061
GostjeFlerin ŠtefanKK Calcit6025585583
GostjeFlerin ŠtefkaKK Calcit58152252411
SelekcijeFlisar RoziKK TrebnjeDU Straža Čebelce56750250546
GostjeFojkar JankoKI Škofja Loka II.51451401
GostjeFranc ZvonkoRCM Črna54954901
GostjeFras Boris0000
GostjeFras Marija0000
GostjeFuis MarjanŽelezniki II.54054001
GostjeFuis VladimirKI Škofja Loka II.52052001
GostjeFurlan IvaGORICA4664664661
SelekcijeGačič NinkoVodnjak II.Revoz59250350331
SelekcijeGačič ZvonkaVodnjak ženske0000
SelekcijeGačnik AnaVodnjak ženskeIntereuropa54449549564
GostjeGačnik JureNas dva1041041041
Člani KD VodnjakGalovič IvoDU Novo mesto52650750714
GostjeGašper Tilen0000
GostjeGašpert ŽeljkaŽKK Zaprešić5125125121
GostjeGazvoda FrancDU Podgorje-Stopiče3043043041
Člani KD VodnjakGerdenc JožeLibik57852853080
GostjeGerm PeterKD Slovenska Bistrica5585585581
GostjeGeršič Lev0000
GostjeGlas MarjetaKOČEVJE5435015015
GostjeGmajner Stane0000
GostjeGnjilac LeonardoKK Kupa Ozalj4264264261
GostjeGobec Anica0000
GostjeGoleš Niko0000
GostjeGolja MarjanKK Brežice5515415412
GostjeGoljuf Domen0000
GostjeGolobič ŠtefanKK Hrastnik5325325321
SelekcijeGorenc RenataElektro prestiž53049603
GostjeGoričar MatjažOZVVS Grosuplje4484334364
GostjeGorišek Uroš0000
GostjeGorjup GorazdIzola5765405405
GostjeGorjup GregorIzola5605385385
GostjeGornik AnitaBREST5805425424
GostjeGoršin Gal0000
GostjeGoršin Nik0000
RegistriraniGosenca ZdenkoDU Otočec61052752778
GostjeGošte Aleks0000
GostjeGovedarević StevoLokomotiva49449401
GostjeGrah Nace0000
GostjeGrandovec Kumelj MatejaSava3503503501
Člani KD VodnjakGregorčič MilenaDU Mirna Ž48545345328
GostjeGregorin BrankoLokomotiva55454502
GostjeGričar IgorKK Kočevje5555465485
SelekcijeGričar MihaelVodnjak XIII.OZVVS Dolenjske II.57652252021
GostjeGrižon JulijanKK Izola4854854851
GostjeGrmek MiranProteus rekreacija5245245241
GostjeGrobelnik Mira0000
GostjeGrošelj Ema LeilaOgrajca5405275305
GostjeGrujić DušanOZVVS Slovenske Konjice51151101
GostjeGrušovnik JanezMaribor3993993991
GostjeGuduraš DragomirDU Adria Koper50750701
GostjeHace TatjanaCALCIT 25345135155
GostjeHanzir ValerijaCalcit II.5054984962
GostjeHarandi IvanKK Iskra Ljubljana5745745741
GostjeHarb NušaBREST6055645644
GostjeHasičić Rasim0000
GostjeHencl SilvaKK Pivka mešano4864834832
Člani KD VodnjakHenigman MarjanaDU Straža Čebelce29629601
GostjeHerbst Anton0000
GostjeHleb Vinko0000
GostjeHlebec Maja0000
GostjeHočevar Jan0000
GostjeHočevar MilenkoSij-Acroni5095095091
SelekcijeHočevar NikaKK TrebnjeKK Trebnje5485385382
GostjeHojnik Vlasta0000
GostjeHolešek Igor0000
RegistriraniHomar MatevžElektro prestiž55549249215
GostjeHomar MiroCALCIT 25515485482
SelekcijeHorvat MartinaKK TrebnjeKK Trebnje60652953252
RegistriraniHrastar JureElektro prestiž4354334332
GostjeHren Jelka0000
GostjeHren MajaBrest II.47446602
GostjeHribar MartinaDU Novo mesto ženske3593593591
SelekcijeHribšek SlavicaKK TrebnjeTrebnje56352652746
GostjeHrkač VladoKK Željezničar Osijek5185095093
GostjeHršak DaliborKK Zabok5785785781
GostjeIlar MilenaAdria Mobil4504244284
GostjeIlješ Stanko0000
GostjeIntihar MatjažBrest II.51151101
GostjeIskra Milena0000
GostjeIsmaili Iman0000
SelekcijeIvanič JakaVodnjak II.OZVVS Bela krajina59052752666
GostjeIzgoršek Zvone0000
GostjeJagorinec BojanJazavci Karlovac5144624622
GostjeJakofčič AntonBelokranjci54550707
GostjeJakofčič Marica0000
GostjeJakopin Lena0000
GostjeJakša Erazem0000
GostjeJakša Leonora0000
GostjeJalovec AntonKK Kočevje5285185212
GostjeJamšek Anton0000
Člani KD VodnjakJančič MilošOaza miru51344944618
GostjeJanež MaksimiljanBrežice58452252015
Člani KD VodnjakJanežič AnicaDU Mirna49745745727
SelekcijeJankovič MagdaVodnjak ženskeOaza miru52048448410
RegistriraniJankovič MarkoOaza miru58050550822
GostjeJarc Stanko0000
GostjeJavornik Neža0000
GostjeJelenc FrančišekŽelezniki II.54954202
RegistriraniJelić ZvoneVodnjak41041001
SelekcijeJenič BrankoVodnjak II.Adria Mobil56950650973
GostjeJerbič MarijaRibiči4034034031
GostjeJerbič Marija0000
GostjeJerman Boris0000
SelekcijeJerman DamjanaVodnjak ženskeKK Trebnje56950250085
GostjeJerman Fani0000
RegistriraniJerman SebastjanOaza miru40437702
SelekcijeJerman TiNEVodnjak XIII.Vseh devet58853653639
GostjeJernejčič BrigitaBrest II.54153402
GostjeJesenšek ŠtefanSIJ-ACRONI 16005675675
Člani KD VodnjakJevšek IvanDU Otočec51446146430
GostjeJež RomanTABORSKA JAMA 25315315311
GostjeJezeršek SrečoKI Škofja Loka 15665295295
GostjeJob Janez0000
GostjeJordan Cujnik Lara0000
GostjeJordan Cujnik Nika0000
GostjeJorgič Mirela0000
GostjeJorgič SenadKK Kočevje53052702
GostjeJudež Sergej0000
GostjeJuko DušanKranjska Gora55852102
GostjeJurgec BenjaminSij-Acroni5395245242
RegistriraniJuršič TineLibik56549349731
GostjeJustin Roman0000
GostjeKajtna SamoZagorje49349301
GostjeKalin VladkoDU Mirna51645945917
Člani KD VodnjakKarun JankoABC Rent a Car48144644415
Člani KD VodnjakKastelic FrancDU Podgorje-Stopiče4534354357
GostjeKastelic MarijaPodgurke4534444442
GostjeKastelic MarjanTaborska jama 25345285283
GostjeKastelic TjašaVodnjak5154994994
GostjeKastrevc David0000
GostjeKasunič JožeTriglav Kranj III.48748701
Člani KD VodnjakKebelj AlojzBrgs54650350451
GostjeKepa Jure0000
GostjeKepic IvoKK Adergas59455955914
GostjeKern StanislavADERGAS5335185182
GostjeKersnič Marica0000
GostjeKing Vito0000
GostjeKirbiš Franc0000
GostjeKirbiš Ivan0000
GostjeKirbiš Konrad0000
GostjeKitič NikolinaKK Pivka4414414411
GostjeKleindienst David0000
GostjeKlemen TomažKlemen Tomaž | Padovac Vitomir5955485484
GostjeKlemenc Tone0000
Člani KD VodnjakKlobučar JanjaDU Podgorje-Stopiče Ž4243743746
GostjeKlobučar JožaTriglav Kranj III.54751902
RegistriraniKlobučar JožeSrobotnik 258752252337
Člani KD VodnjakKlobučar LjubicaDU Dolenjske Toplice II.49644244438
GostjeKlobučar Žan0000
GostjeKlofutar JožaOZVVS Tržič5745575586
Člani KD VodnjakKobe JožePodgurke4103963966
Člani KD VodnjakKobe MariPodgurke29429401
SelekcijeKobe ZlatkoVodnjak II.Adria Mobil59752852655
SelekcijeKobe ZvonkaVodnjak ženskeAdria Mobil54249949946
GostjeKocjan JulijaADRIA4864664662
GostjeKocjančič MiroIZOLA5625445445
GostjeKocjančič Špela0000
GostjeKofalt Nejc0000
GostjeKogoj DušanTriglav Kranj III.53853801
GostjeKokol Ignac0000
GostjeKokol Zvonko0000
GostjeKolbezen MarijaBela krajina4514314312
GostjeKolenc BarbaraTaborska jama49749701
GostjeKolenc ZoranTaborska jama 25515445442
GostjeKolman ŽeljkoDU Dolenjske Toplice4804494485
GostjeKološa Jani0000
GostjeKompari Bogdan0000
GostjeKonie Tibor0000
GostjeKopač MarjanLjubelj 25385225223
GostjeKopina Jaka0000
GostjeKoprivec KlaraTaborska jama56155102
GostjeKordež StanislavRCM Črna51751701
GostjeKordič MirjanaBela krajina53550650510
SelekcijeKorelc RenataKK TrebnjeOZVVS Dolenjske ženske61254554995
GostjeKoren MatejZasavje5245245241
GostjeKorevc Janez0000
GostjeKos BoštjanKranjska Gora53953102
GostjeKos FranciMahovci55451751740
GostjeKos MarinkaDU Mali Slatnik Ž54450950829
GostjeKos TadejKD Krka59559501
GostjeKošir Filip0000
GostjeKošir RobertADERGAS5385385381
GostjeKošmerl Bon0000
GostjeKošmerl Dorian0000
GostjeKošmerl Maksim0000
GostjeKošmrlj FranciRevoz54850350311
SelekcijeKostrevc BorutCubus5154954947
GostjeKostrevc Cirila0000
SelekcijeKotnik NejcKotnik Nejc | Kos Franci5165035063
GostjeKotnjek BrankoKK Kočevje5355175224
GostjeKovač IztokKK Pivka31131101
GostjeKovačič Domen0000
GostjeKovačič DušanPivka II.52251702
GostjeKovačič ZdravkoZagorje52152101
GostjeKozlevčar Vijanej0000
GostjeKrajnc Janez0000
GostjeKralj Stane0000
GostjeKraljič MatejaBela krajina5835455479
GostjeKramarič Rezka0000
GostjeKramer Franc0000
Člani KD VodnjakKranjc Gregorčič ZdenkaDU Mirna48643943925
GostjeKranjec BrankoMaribor5085085081
GostjeKranjec TinaADRIA5625365367
GostjeKrečič KiarBrežice5274954957
Člani KD VodnjakKrese FanikaDU Dolenjske Toplice II.409379012
Člani KD VodnjakKrese Zdravko0000
Člani KD VodnjakKrhin MartinMahovci463429010
Člani KD VodnjakKrhin MilenaDU Mali Slatnik Ž3333193223
GostjeKrižaj JureLokomotiva53253201
GostjeKrižaj LukaSlavija Štojs5645515513
GostjeKrižaj MarkoPivka II.5425335292
SelekcijeKrižan MatjažVodnjak II.Oaza miru58052952877
GostjeKrižanić VesnaŽKK Kupa5685395394
GostjeKrižovnik Vlado0000
GostjeKruezi AhmetCDA Adria Koper34434401
GostjeKuhar Boris0000
GostjeKukolj LaraADRIA4984594592
GostjeKunčič IvoKD Slovenska Bistrica5435315312
GostjeKunčič MilenaKD Slovenska Bistrica5345345341
GostjeKure FranjoOZVVS Ruše6135725722
GostjeKuzmina VarvaraAdria5265025025
GostjeLadišić MarinaSava4344344341
GostjeLahajnar JelkaCDA Adria Koper42342301
GostjeLahovec TaraTaborska jama54253302
GostjeLamut AlojzOZVVS Bela krajina48448401
GostjeLamut CvetkaBela krajina56351150811
Člani KD VodnjakLamut MirkoDU Mali Slatnik54847147541
GostjeLapajne Simon0000
GostjeLapanja VojkoKK Pivka5945755752
GostjeLapuh GorazdKK Brežice5745565545
GostjeLaterner Toni0000
GostjeLavrič DanijelAdria Mobil6466046043
GostjeLavrič RomanAdria Mobil55452252124
GostjeLavrih Mia0000
GostjeLavriša StaneLokomotiva52951902
GostjeLazić MarkoTABORSKA JAMA 25255245242
GostjeLaznik Adolf0000
Člani KD VodnjakLekše Janez0000
GostjeLekše JordanBrest II.61757602
GostjeLekše Milena0000
GostjeLemovec Alenka0000
GostjeLemovec Milan0000
GostjeLeskovec FrankoPivka II.5805505443
GostjeLeskovec NušaBrest II.49049001
GostjeLešnik Milan0000
GostjeLevičar Leon Peter0000
GostjeLevstik Dare0000
GostjeLikan DejanPortorož57357301
GostjeLikosar JožeADERGAS5505505501
Člani KD VodnjakLipar BojankaDU Mali Slatnik ženske49945345534
GostjeLipovec MarjanDU Kočevje52252201
GostjeLjubenko AnaBELA KRAJINA58854154012
GostjeLokovšek DareRevoz5315005002
GostjeLončarić AnitaŽKK Kupa5895895891
GostjeLorenčič BlažKI ŠKOFJA LOKA 15215165172
GostjeLorenčič DejanKI ŠKOFJA LOKA 15735325305
Člani KD VodnjakLukan MarinkaDU Straža Čebelce4634114108
GostjeLukič MihaelJazavci Karlovac5565525522
GostjeLupšina ŽeljkoKK Brežice5885635634
Člani KD VodnjakLuzar AntonRoletarstvo Medle40239902
GostjeLužar MajdaCALCIT 25325325321
GostjeLuzar Oliver0000
Člani KD VodnjakLuzar StaneDU Mirna48744544317
GostjeLužovec BorutKK Triglav Kranj5325035077
GostjeMadžov Dejan0000
GostjeMagdič RobiMagdič Robi | Pezdirc Martin5985535682
GostjeMahovic KlemenKK Gorica6156156151
GostjeMajcen MašaKočevje42341702
GostjeMakoter JožeProteus 25505455452
GostjeMakovec Vojko0000
SelekcijeMal DušanRoletarstvo Medle5555285295
GostjeMalej NikaADRIA5484894895
GostjeMalnarič Marija0000
GostjeMalnarič Marina0000
GostjeMaravič Marjan0000
GostjeMaraž Franc0000
GostjeMarinac HenrikPortorož54253002
GostjeMarinič Andrej0000
GostjeMarjetič Jožica0000
GostjeMarkelj JureŽelezniki 15815685684
GostjeMarkič PetarTaborska jama 25505305302
GostjeMarkotič SlavkoKI Škofja Loka II.5065055052
GostjeMarkovič AndrejElektro prestiž55752652611
GostjeMarkovič MarjetkaDelo4444444441
GostjeMarković ZoranPanjevi Karlovac54450750710
SelekcijeMars IvanIZOLA5665485485
GostjeMartinac PetarPanjevi Karlovac5505435432
GostjeMartinčič JanezSIJ-ACRONI 15845525522
GostjeMartinovič TadejNas dva3963963961
GostjeMasilo Jakob0000
GostjeMatak RobiKK Cerknica56455702
GostjeMaver JulkaDU Novo mesto Ž43940940913
GostjeMavretič Maksimiljan0000
GostjeMavrič Tadej0000
Člani KD VodnjakMavsar AlešSIJ-ACRONI 16135775772
GostjeMavsar ŽigaSIJ-ACRONI 15555505503
GostjeMedić DuškoKK Zabok6025755725
GostjeMedja NikSij-Acroni5845705703
SelekcijeMedved KarliKK Hrastnik52052001
GostjeMeglajec JadrankaŽKK Kupa4884884881
GostjeMehle JureSLAVIJA ŠTOJS5575405403
GostjeMejač Ema0000
GostjeMejač JureKK Ljubelj5745635672
GostjeMernik Ivan0000
GostjeMervar Luna0000
GostjeMervar Svit0000
GostjeMeulenberg SofiaAdria5085085081
GostjeMežnaršič BetkaVodnjak ženskeVodnjak 14334024024
GostjeMežnaršič Nara0000
GostjeMihalić StjepanUDVDR Zrinski-Frankopan Ozalj6035665639
GostjeMihelčič KristinaCALCIT 25094914917
GostjeMihelčič VinkoDU Novo mesto4754754751
Člani KD VodnjakMihelič AntonBelokranjci60853753829
GostjeMihelič BožidarKK Zabok5235235231
GostjeMijatovič KristjanKSK Kleinwarasdorf6226056052
GostjeMiklavčič AlenkaDU Novo mesto Ž57853253325
GostjeMiklavčič KarenAdria4624614612
GostjeMiklavčič MiroDU Novo mesto59354954925
GostjeMiklavec UrškaKK Proteus4494494491
GostjeMiklič StankoDU Adria Koper52352301
GostjeMilenkovič Aleksander0000
GostjeMiloševič Milan0000
GostjeMirtič Max0000
SelekcijeMišič JasminaKK TrebnjeTrebnje61153553634
GostjeMiškovič AnjaGorica5535355335
GostjeMiškovič Stjepan0000
GostjeMišljenovič MladenKK Kupa4974974971
GostjeMitevski Stefan0000
GostjeMlakar BrankoKD Slovenska Bistrica4394324322
GostjeMlakar GašperKK Cerknica52152101
GostjeMlinarič MirjanCalcit III.49149101
GostjeMočenik Maksimilijan0000
GostjeModrinjak JanezOZVVS Bela krajina5375125153
SelekcijeMohar AnicaVodnjak ženskeOZVVS Dolenjske ženske58150250560
GostjeMohar Stanko0000
GostjeMohorič JakaŽelezniki 16115775774
GostjeMohorič ToneŽelezniki II.53253201
GostjeMojškerc Jakša AlenkaBREST5805645644
GostjeMojškerc MarušaBREST5935415416
GostjeMolek Vida0000
GostjeMoran Mirko0000
GostjeMovrin SonjaKočevje55752352712
SelekcijeMože Šeničar MarijaVodnjak ženskeVodnjak 152145145345
GostjeMože ŠtefanDolenjska4864494493
GostjeMožina Luka0000
GostjeMrak MilanDU Otočec57152752722
GostjeMraovič Dragoslav0000
GostjeMržljak Dejan0000
GostjeMržljak MarjanOZVVS Bela krajina5345345341
GostjeMržljak SandiKK Bela krajina5945945942
GostjeMržljak VitoOZVVS Bela krajina5865865861
GostjeMuše NikolaKK Mertojak Split6166166161
GostjeMušič BogdanOZVVS Ruše5635385396
GostjeMušič BorisOZVVS Kranj5425215187
GostjeNadižar BorisGGD Kranj5265115113
GostjeNarat Ivan0000
Člani KD VodnjakNikolič KatiDU Novo mesto ženske45541241219
GostjeNinkovič NikolaKK Kupa Ozalj4964964961
GostjeNograšek Klara0000
GostjeNose LudvikDU Mirna4053933932
GostjeNovak BrankoDU Straža576527018
Člani KD VodnjakNovak EdoDU Mirna50850801
GostjeNovak IvanRibiči5015015011
GostjeNovak Lana0000
GostjeNovak MojcaKočevje41041001
GostjeNovak SandiADERGAS5585565562
GostjeNovljan Izak0000
GostjeNučič JanezKK Izola5505415425
GostjeOberman Marko0000
GostjeOberstar BlažKI Škofja Loka 16025605604
GostjeOberstar EdvardTaborska jama 25615615611
GostjeOblak Emil0000
GostjeOblak Gorazd0000
GostjeOblak Stanislav0000
GostjeObleščak JanaKK Pivka mešano4994994991
GostjeOder AnaKK Proteus5015015011
GostjeOdlazek Monika0000
GostjeOgulin Katarina0000
GostjeOlivo DanijelPortorož51348402
GostjeOmrzel Baržič Teo0000
GostjeOmrzel Luka0000
GostjeOsmičević ZlatkoJazavci Karlovac4724714712
SelekcijeOstojič JelkaVodnjak ženskeDU Straža Čebelce52948848719
SelekcijeOven JelkaKK TrebnjeDU Trebnje50144945016
GostjeOven JožicaOgrajca5355295313
SelekcijeOven ZdenkaVodnjak ženskeDU Mirna Ž55948748857
Člani KD VodnjakOvniček IvanDU Podgorje-Stopiče53347748047
GostjeOvniček Jošt0000
Člani KD VodnjakOvniček MajdaPodgurke38834434015
RegistriraniOvniček MiranAdria Mobil58052452436
GostjeOvniček Tina0000
Člani KD VodnjakOvniček VidaDU Podgorje-Stopiče Ž49745245528
GostjeOvnik Glorija0000
GostjePačelat JernejSIJ-ACRONI 15705515512
GostjePadovac VitomirKlemen Tomaž | Padovac Vitomir5535535531
GostjePahor EtbinKK Izola4584584581
GostjePahor SandiPortorož50350301
GostjePajk Alja0000
GostjePajk Nika0000
GostjePalajsa JurajJazavci Karlovac4874874871
GostjePanič ZagorkaKK Pivka4844664592
GostjePanjan Franc0000
GostjePanjan KajaBrežice ženske56053053010
GostjePanjan MartinOZVVS Bela krajina7272721
GostjePanjan TatjanaBrežice ženske50845445412
GostjePanjič ZlatkoKK Kočevje5905795792
GostjePapež Neža Pia0000
GostjePapić DarkoKK Kupa Ozalj4764764761
GostjePapić MarijanKK Brežice63356456417
GostjeParadžik ŽeljkoLokomotiva5975745693
GostjeParancin Vinko0000
GostjePašič DenisKK Pivka60760701
GostjePašič LeaKK Pivka5445445441
Člani KD VodnjakPavc IvanPodgurje51746146245
GostjePavkovič SrečkoBrežice5105085082
GostjePavlaković DamirUDVDR Zrinski-Frankopan Ozalj5154644677
GostjePavlaković ŠteficaŽKK Kupa5515515511
Člani KD VodnjakPavlič SonjaRoletarstvo Medle58153053041
GostjePavlin DušanOZVVS Dolenjske IV.58258201
GostjePavlin JakobSlavija Štojs5725435432
Člani KD VodnjakPavlin LadoDU Dolenjske Toplice I.53249849623
GostjePavlin LauraKRKA56852852612
Člani KD VodnjakPavlin Stanko0000
GostjePavlovac VitomirKK Kočevje53953901
GostjePavlovič AnaBrežice4654094096
GostjePavrlišak BrunoKK Zabok5225225221
GostjePavšek Anže0000
GostjePečaver MarjanTaborska jama 25365265262
GostjePečelat AndrejSij-Acroni5885885881
GostjePegam AnžeŽELEZNIKI 15775475474
GostjePeperko AlešGN Slovenije5575525522
GostjePerhavec BorisPivka II.53952303
GostjePerković KrešimirJazavci Karlovac4944944941
GostjePerme DarkoOZVVS Grosuplje5004744742
GostjePerše FranciTSV Schott Mainz5274834833
GostjePeršin PrimožSlavija Štojs5835585583
GostjePerušek Kristina0000
GostjePerušek VojkoMaribor4584584581
GostjePetelinc DarjaBrežice ženske4554264269
SelekcijePeterlin AlešVodnjak XIII.Vseh devet56251051126
Člani KD VodnjakPeterlin DušanDU Dolenjske Toplice 255945845839
RegistriraniPetkovič JakaOaza miru45443103
GostjePetrič Alojz0000
Člani KD VodnjakPetrinčič AlinaKrka5435045059
GostjePetrović Pavle0000
GostjePetrovič Pavle0000
GostjePetrovič Vita0000
GostjePevec TamaraCalcit 25605535532
Člani KD VodnjakPezdirc AntonBelokranjci57352652627
Člani KD VodnjakPezdirc JožeVodnjak55750850831
GostjePezdirc KsenijaBela krajina48647302
GostjePezdirc Leon0000
GostjePezdirc MartinBelokranjci59755655613
GostjePiletič JanKK Cerknica56756701
RegistriraniPilič MilošVodnjak XIII.Elektro prestiž51847047122
GostjePintarič PrimožOgrajca6416416411
GostjePintarič Sebastijan0000
GostjePirman GašperCalcit III.53653601
GostjePirnar Matija0000
GostjePiškur Joži0000
GostjePlaninc Julija0000
GostjePlazar MarkoKK Hrastnik59559501
GostjePlut Anica0000
GostjePoljanšek FranciCalcit III.58058001
GostjePomoravec ZdenkoJazavci Karlovac4254254251
GostjePonebšek DamjanKK Litija 20015275275271
GostjePonebšek VidKK Litija 20015855855851
GostjePoprask MiranKK Proteus5425295292
GostjePorenta SlavkoKK Iskra5845725682
GostjePotočan StankoSij-Acroni5985985981
GostjePotočar Anica0000
GostjePotočar StaneRevoz5475275275
GostjePotočar StankoSij-Acroni5565565561
GostjePotočnik BraneCalcit 25545445455
GostjePotočnik Jena0000
GostjePotočnik JernejLJUBELJ 25625435432
GostjePotočnik LukaLjubelj 25515295294
GostjePovše Anton0000
GostjePožar BorutKK Proteus6325815814
GostjePožar ŽigaKK Proteus6026026021
GostjePožega LukaKK Kupa Ozalj5835835831
GostjePožun AlenKK Kočevje53053001
GostjePrah JanBrežice5394964966
GostjePrah SaraKK Brežice3283283281
GostjePraprotnik FilipKK Triglav Kranj5425375382
GostjePraprotnik Franc0000
GostjePredojević DubravkaKK Rudar Prijedor4934934931
GostjePredojevič GoranKK Rudar Prijedor5205205201
GostjePrelogar ToniKK Hrastnik5775775771
Člani KD VodnjakPrelogar VladimirDU Mirna54046847120
GostjePremrl Boris0000
GostjePrevc TatjanaBrest II.51450802
GostjePrezelj AnžeŽELEZNIKI 15715485483
GostjePrezelj MilanŽelezniki II.51149102
GostjePrimožič MatjažLjubljana4594594591
GostjeProgar AnžeCubus3663663661
GostjeProgar BrankoCALCIT 25645415444
GostjeProgar MancaCalcit II.5294844847
GostjeProgar Matic0000
GostjeProgar NikaCALCIT 25425025049
GostjeProse BojanKoroška4384384381
GostjeProsen IrenaTaborska jama56154102
Člani KD VodnjakProsen ZvonkaDU Dolenjske Toplice II.47141541124
GostjeProsenik SlavkaPodgurke56651051021
GostjePšeničnik Gašper0000
GostjePšeničnik Sluga SilvoPivka II.54554501
GostjePuhner PetraKK Miklavž48148101
GostjePuntar JulijanPivka II.5415335302
SelekcijePureber DušanVodnjak XIII.Roletarstvo Medle591525527103
GostjePureber Manca0000
GostjePurkeljc JožeSlovenska Bistrica5435215173
GostjePušnik Bojan0000
GostjePustavrh DareKK Iskra Ljubljana5385385381
Člani KD VodnjakRadešček AntonLog 200063057758085
GostjeRadešček Julija0000
Člani KD VodnjakRadešček TomažLog 200057954854818
GostjeRadič DominikLJUBELJ 25044824823
GostjeRadič NatašaKK Pivka5275275271
GostjeRadočaj Drago0000
GostjeRadonjić MilovanKranjska Gora54853102
GostjeRadosavljevič NatašaBrežice ženske3973963962
GostjeRadovanović Isidor0000
GostjeRajakovič MaticSIJ-ACRONI 15925715713
Člani KD VodnjakRajer LjuboBihar J. - Rajer L.55049949824
GostjeRajh AlešKK Kočevje5655385434
GostjeRamuta Sara0000
GostjeRantaša Marija0000
GostjeRavljen FranciTABORSKA JAMA 25545545541
GostjeRavnić NatašaŽKK Istra Poreč6006006001
GostjeRavnikar MarijaCalcit II.5175075073
GostjeRebolj RadoOZVVS Tržič56556501
GostjeReece Ellie0000
GostjeReinhard Ivo0000
GostjeRepnik TeaCalcit II.53953901
RegistriraniRifelj EmilIntereuropa5285115117
GostjeRistič DamirKK Hidro Medvode5815375428
GostjeRistič Slobodan0000
GostjeRogelj Branko0000
GostjeRoguljič SrečkoBrežice5735545542
GostjeRolih Ana0000
GostjeRomšek NensiBela krajina56453053010
GostjeRotar JanezRep. gluhih in naglušnih Slovenije4674634632
GostjeRovtar SaraKK Ljubelj Tržič5235235231
Člani KD VodnjakRudman Jože0000
Člani KD VodnjakRudman Slavka0000
GostjeRujević DraženKK Rudar Prijedor5235235231
GostjeRujević NatašaKK Rudar Prijedor4514514511
SelekcijeRukše BrankoVodnjak XIII.Vodnjak60153353165
GostjeRus JasminaKočevje4854714713
GostjeRus MiraDU Novo mesto Ž51446446422
GostjeSaje Ožbej0000
GostjeSajevec ViktorKK Grintovec57753653513
GostjeSajovic BorutOZVVS Tržič5385335335
GostjeŠalamon MatejKK Kočevje5525265213
GostjeŠalamun Marjan0000
GostjeŠalehar Jan0000
SelekcijeŠalehar MojcaVodnjak ženskeDU Straža Čebelce56648048174
GostjeŠalehar SlavkaVodnjak3783693692
GostjeŠarić AlagaKK Poštar5405405401
GostjeSebljaković Emin0000
GostjeSečki Roman0000
GostjeSedlar FilipKK Zabok5485485481
GostjeŠegina MiroslavKK Kupa Ozalj6025735728
GostjeSelan Rado BojanRep. gluhih in naglušnih Slovenije5765555552
GostjeSenčar Peter0000
GostjeSenfner DinoKK Kupa Ozalj5425425421
Člani KD VodnjakŠenica Brane0000
GostjeŠenica SlavicaDU Dolenjske Toplice 24033693693
Člani KD VodnjakŠenica SlavkaDU Dolenjske Toplice 23983983981
Člani KD VodnjakSeničar FaniDU Mali Slatnik Ž52344344632
Člani KD VodnjakŠeničar MarjanVodnjak51645946336
GostjeŠepic Janez0000
Člani KD VodnjakŠepic SilvaVodnjak ženskeDU Mirna Ž51145445420
GostjeSerša Pavel0000
GostjeSevnšek TinaKočevje5765225219
GostjeSevnšek TineKK Bela krajina6015715684
SelekcijeŠimc AlešSrobotnik61755555690
GostjeŠimec LukaBelokranjci5855585588
GostjeŠimec MartinBelokranjci5124954892
GostjeSimič DanicaDelo4694694691
GostjeŠinkovec BojanKK Iskra5285024932
GostjeSinur Anže0000
GostjeSinur Erazem0000
GostjeŠirca BorutIzola5855605605
GostjeŠiško Kaja0000
GostjeSkalicky GregorBelokranjci59956256212
GostjeŠketa Matija0000
GostjeŠkoberne MetkaKK Pivka5475335282
SelekcijeŠkof GregorVodnjak XIII.Škof G. - Gačič N55348248522
GostjeŠkof Nuša0000
GostjeŠkof Sandi0000
Člani KD VodnjakŠkof Stanko0000
GostjeŠkrbe Filip0000
GostjeŠkrbe Ota0000
GostjeŠkrinjar Anica0000
GostjeŠkrlec PatrickKK Hrastnik5795465473
GostjeŠkrlec SmiljanKK Hrastnik56456401
GostjeSkubic SlavkoTABORSKA JAMA 25095095091
Člani KD VodnjakŠkufca Boris0000
GostjeSkvarč Zala0000
GostjeSladič Maks0000
GostjeŠlender Klara0000
GostjeSluga MiranVodnjak I.Kranjska Gora60253653320
GostjeSluga Silvo0000
GostjeŠmid Jure0000
GostjeSmole PrimožDU Mirna4004004001
SelekcijeSmrekar BenoVodnjak XIII.VODNJAK59455155379
GostjeSmrke Alojzij0000
GostjeŠobot Iza0000
GostjeSoklič ZdenkoŽelezniki II.54253402
GostjeŠolaja TajaADRIA5074814816
Člani KD VodnjakSomrak KarolDU Otočec61453453525
GostjeŠpeh DomenBrest II.53153101
GostjeŠpelko Zvonko0000
GostjeŠpoljarič DarkoJazavci Karlovac5645645641
SelekcijeŠprajcer MartinBelokranjci59552452749
GostjeSrdan BrankoRep. gluhih in naglušnih Slovenije4774774771
SelekcijeŠribar KatjaKK TrebnjeTrebnje56952352353
GostjeŠtanc Brane0000
GostjeŠtangelj IvanDU Novo mesto52147047018
GostjeStaniša Glorija0000
Člani KD VodnjakStaniša JožiPodgurje3393393391
GostjeStaniša Luka0000
Člani KD VodnjakStaniša NežkaDU Podgorje-Stopiče Ž2932652653
RegistriraniStaniša SilvoElektro prestiž56050650323
RegistriraniStaniša SlavkoVodnjak4243993996
GostjeStaniša Tinkara0000
GostjeStaniša Zoja0000
GostjeStarešinič EvaBELA KRAJINA5535535532
GostjeStarešinič Sonja0000
GostjeStarešinič StankoKK Bela krajina56055702
GostjeStarman JureKK Taborska jama5595595591
GostjeStarman StaneKI Škofja Loka 15465335373
GostjeŠtavdeker Zdravko0000
GostjeStegne MiroslavaBela krajina5315105109
GostjeSteiner JožeOZVVS Ruše5685465476
RegistriraniŠter MilanLibik57451051455
GostjeŠterbenc DragoVodnjak54548948613
GostjeŠterk Franci0000
GostjeŠterk Pepca0000
GostjeŠterk Slavko0000
GostjeŠtih BogdanSLAVIJA ŠTOJS5475405403
GostjeŠtih Nejc0000
GostjeStražar Aljaž0000
GostjeŠtrbenk DarkoOZVVS Kranj5915575634
GostjeŠtrekelj RobertLokomotiva52449902
GostjeStrelec BrigitteOgrajca5875665665
RegistriraniStrgar Ambrož0000
GostjeŠtricelj GorazdDU Kočevje51149002
GostjeStrle BraneOZVVS Kranj5905565627
GostjeŠtrukelj ZdravkoTABORSKA JAMA 25555245242
GostjeŠtrus DušanOZVVS Grosuplje 14304044132
GostjeŠtular ToneSLAVIJA ŠTOJS5535335333
GostjeŠturm BejziGorica5434674747
GostjeŠturm StojanDU Novo mesto4213973974
GostjeSukič JanezPortorož54552802
GostjeŠulc Drago0000
GostjeŠulc Jožica0000
GostjeŠuligoj Miroslav0000
GostjeŠuput Đorđe0000
GostjeSušnik DanicaOgrajca5645225276
GostjeŠuštaršič Jan0000
GostjeSuthirat PhettoCDA Adria Koper27027001
GostjeTaljan FrenkTriglav Kranj III.50750701
GostjeTanko Lucija0000
GostjeTanko LucijaRibiči4924924921
GostjeTaškar AndrejaOgrajca5255095092
GostjeTaškar NevaOgrajca5555365334
GostjeTavčar Ken0000
GostjeTekavec MarjanKK Kočevje5294985063
GostjeTekstor Zoja0000
GostjeTibaut Sonja0000
GostjeTisovic BorisKK Lendava5295185203
GostjeToman AnžeKranjska Gora48548501
GostjeToman TomislavKranjska Gora53052602
GostjeTomažič Ema0000
GostjeTomažič Živa0000
GostjeTomažin PeterOZVVS Grosuplje4524474472
GostjeTomazin Tea0000
GostjeTomazin Tim Viktor0000
GostjeTomc Rožle0000
GostjeTonin TomažKK Gobar51951901
GostjeTonkli Zvone0000
GostjeTravnikar PetraBrežice ženske4714224229
GostjeTrbuščić JosipPanjevi Karlovac57853153111
GostjeTrdan MihaOaza miru5995735736
GostjeTrojar RokŽelezniki 15935935931
Člani KD VodnjakTrontelj SlavkoBrgs52849048820
GostjeTrunkelj AlojzOZVVS Grosuplje4944894872
GostjeTruppe Edbert0000
GostjeTubin RadenkaKK Rudar Prijedor4044044041
GostjeTudija Kevin0000
GostjeTufekčič Muhamed0000
SelekcijeTurk SebastijanVodnjak XIII.Vodnjak609546547101
GostjeTurkalj MihaelUDVDR Zrinski-Frankopan Ozalj4954954951
GostjeTurkalj MilanKK Kupa Ozalj5394994994
GostjeUdier ŽeljkoPanjevi Karlovac55552552511
GostjeUdir TadejADERGAS5225225221
GostjeUdovič NikBrest II.49549501
GostjeUle Nejc0000
GostjeUmek SilvoKK Hrastnik50150101
GostjeUranič Andraž0000
GostjeUranič KlemenKK Triglav Kranj5925285443
GostjeUranič MihaTriglav Kranj III.39739701
GostjeUranič TadejTriglav Kranj III.42442401
GostjeUrbanč Ema0000
GostjeUrbančič SebastjanKK Pivka49049001
GostjeUrbas GašperKK Cerknica56556501
GostjeUrbas LukaBrest II.53352702
GostjeUršič BojanKK Proteus5455455451
GostjeUršič MihaCalcit 25775355352
GostjeUšaj SilvaGORICA5484954959
GostjeVajda Benjamin0000
GostjeValančič AvguštinKI Škofja Loka II.47447401
GostjeVarjen MarkIZOLA5245245241
GostjeVazgeč IgorJazavci Karlovac4704384382
SelekcijeVeber Jarc MilenaKK TrebnjeKK Trebnje II.51945345010
GostjeVeber Neža0000
GostjeVelišček FranciKK Triglav Kranj6216216211
GostjeVelišček MilojkaGorica5494884887
GostjeVelkovska Aleksandra0000
GostjeVencelj Alojz0000
SelekcijeVencelj IrisKK TrebnjeTREBNJE58551551469
GostjeVengust DragoOZVVS Slovenske Konjice54354301
GostjeVerbole Majda0000
GostjeVereš DejanKK Bela krajina5845725716
GostjeVerščaj SamoVerščaj Samo | Gerdenc Jože5455425422
SelekcijeVesel IgorVodnjak I.Roletarstvo Medle62454654670
GostjeVesel Stane0000
Člani KD VodnjakVidetič Marjanca0000
Člani KD VodnjakVidic JožeDU Mali Slatnik4334004065
GostjeVidic RudolfCALCIT 25465385403
Člani KD VodnjakVidmar DejanNovo mesto5355355351
Člani KD VodnjakVidmar JožeDU Podgorje-Stopiče54247047338
GostjeVidmar Kompare Vid0000
Člani KD VodnjakVidrih MihaMahovci52247147236
GostjeVidrih Vitja0000
GostjeVilhar MatevžProteus 25855645643
GostjeVinski VladimirPanjevi Karlovac5095025022
RegistriraniVirant SebastjanElektro prestiž5014874904
GostjeVogrin ŽarkoOZVVS Slovenske Konjice54854801
SelekcijeVolf ViliVodnjak I.DU Dolenjske Toplice 159153653677
GostjeVončina AlojzKK Kočevje5525305303
GostjeVoršič StaneKI Škofja Loka II.46546501
GostjeVovk Danilo0000
GostjeVovk MatjažLjubelj 25815815811
GostjeVukelič ŽeljkoPanjevi Karlovac5034964964
GostjeVukojevič NedeljkaRibiči4334334331
GostjeŽafran LukaLuka Šimec | Luka Žafran5585535552
GostjeŽagar AlešŽagar Aleš | Čelič Robert5885595663
GostjeŽagar JožeDU Dolenjske Toplice 256948348531
GostjeŽagar Ožbej0000
GostjeŽagar PetraKočevje5074404404
GostjeZajc Tone0000
GostjeZaletel Nik0000
SelekcijeZaletelj StankaVodnjak ženskeVODNJAK55147347642
GostjeZaložnik MilanLavrič Roman | Založnik Milan5695625642
GostjeZaložnik TanjaBREST5665665661
GostjeZaman MatjažKD Krka5285265252
GostjeZbašnik Miroslav0000
GostjeZecević SlobodanLokomotiva50450302
GostjeŽegarac Rade0000
GostjeŽeleznik DejanKamnik5075075071
SelekcijeŽeljko AlojzVodnjak54449449730
GostjeZgonc MarjanKI ŠKOFJA LOKA 15695535534
GostjeŽiberna BorisSLAVIJA ŠTOJS5635635631
Člani KD VodnjakŽibret ZoranRoletarstvo Medle60152751721
Člani KD VodnjakŽivkov AleksanderDU Mirna44236837119
GostjeZoran IrisKK Pivka5635635631
GostjeZorko SilvoOZVVS Ruše5215105114
GostjeZorko Tilen0000
GostjeZorman FrancADERGAS5565495493
Člani KD VodnjakZrilič ŽeljkoElektro prestiž56150650622
GostjeZrim RokKI Škofja Loka 15385185184
GostjeŽučak Može Tian0000
GostjeŽugelj Anton0000
GostjeŽugelj Jože0000
GostjeŽumer JanezKK Triglav Kranj5535285295
SelekcijeZupančič BrankoVodnjak I.DU Dolenjske Toplice 1604548549115
Člani KD VodnjakZupančič Danica0000
SelekcijeZupančič DragoVodnjak I.Log 200056852953168
SelekcijeZupančič IrenaVodnjak ženskeVodnjak ženske54049149476
SelekcijeZupančič JožeVodnjak I.Srobotnik644562564141
GostjeZupančič Jože ŠK0000
GostjeZupančič Jože ŠLKI Škofja Loka II.51148302
GostjeZupančič Lina0000
GostjeZupančič Miran0000
GostjeZupančič Rajko0000
SelekcijeZupančič SandiVodnjak I.Srobotnik II.58250450527
SelekcijeZupančič SilvaKK TrebnjeTREBNJE59854354490
GostjeZupančič TomažKamnik4604604601
GostjeŽura Franc0000
GostjeŽužek JanezOZVVS Grosuplje 24394394391
GostjeŽužek JožicaOZVVS Grosuplje 23243243241
GostjeŽvanut BoštjanLJUBELJ 25605565562