Selekcije Registrirani Člani KD Vodnjak Gostje

Vodnjak I. Vodnjak XIII. Vodnjak Udarni Vodnjak Ženske Trebnje
skupinaDomaci Ime Selekcija Klub Rekord Povprečje Povp. 22-23 Št. tekem
GostjeAhačič ŠpelaOgrajca52951902
GostjeAleksić Miloje0000
GostjeAlpeza Andreya0000
GostjeAlpner IgorCalcit III.57657601
GostjeAntić Čedomir0000
GostjeArko PolonaKočevje52350802
GostjeAtelšek JankoPortorož53051502
RegistriraniAvbar AvguštinM Tom45745701
SelekcijeAvguštin BrankoVodnjak I.DU Dolenjske Toplice59253553539
GostjeAvsec DareKK Gobar52852801
Člani KD VodnjakAvsec IrenaMali Slatnik3963723802
Člani KD VodnjakAvsec ToneMali Slatnik4243933985
GostjeAvšič IvanDU Adria Koper50550501
GostjeBabčec TinoKI Škofja Loka II.49949901
GostjeBabnik LjubaCalcit II.46846402
GostjeBajda DušanKK Hrastnik52052001
GostjeBajt TajdaBrest II.48748502
GostjeBajuk Anton0000
GostjeBajuk Dušan0000
Člani KD VodnjakBarbo SlavkaMali Slatnik48044644712
RegistriraniBarborič Iztok0000
GostjeBarborič JožeMahovci30630601
RegistriraniBartolj StaneVodnjak56952352430
GostjeBaša EdKD Krka55352302
GostjeBaša EmaKrka54752202
GostjeBaša MitjaKD Krka59755702
GostjeBaša TiaKrka52552501
GostjeBašek MiroKK Cerknica58257602
GostjeBazovičar Milena0000
GostjeBeras FrancDU Krim-Rudnik4864253953
GostjeBeras NežkaDU Krim-Rudnik5104664635
GostjeBergant AlojzZagorje19919901
SelekcijeBerkopec JanezVodnjak II.Srobotnik II.53249849920
RegistriraniBevc AleksanderOaza miru52750907
GostjeBevk IgorŽelezniki II.59057802
GostjeBibič Franci0000
GostjeBičanin Živorad0000
Člani KD VodnjakBihar JosipVseh devet5064784789
GostjeBirkelbach JožicaBela krajina53552002
GostjeBizjak DarkoDU Postojna55655601
GostjeBizjak HelenaKK Proteus4694694691
GostjeBizjak Ivan0000
GostjeBizjak Zdravko0000
GostjeBlagovič MonikaTaborska jama54454401
GostjeBlagovič NikaTaborska jama53953702
GostjeBlažič Neja0000
GostjeBobič Dragica0000
GostjeBogožalec BiserkaOgrajca55855202
GostjeBojanc Franc0000
GostjeBorštnik NalBrest II.55754002
GostjeBortek BorisKK Jesenice55655601
SelekcijeBortek MarkVodnjak I.ESV Leoben62258959122
RegistriraniBožič Neža Zoja0000
GostjeBožič Rafael0000
SelekcijeBrdnik AndrejVodnjak XIII.DU Straža56052052025
Člani KD VodnjakBregač FranciOaza miru58156305
GostjeBrkič Strman Nikolas0000
SelekcijeBrodarič MihaelVodnjak I.KD Vodnjak58453453336
Člani KD VodnjakBrunner Bogdan0000
SelekcijeBučar LidijaVodnjak ženskeElektro prestiž48445804
SelekcijeBučar StankoBrgs55752009
GostjeBuk ZvonkoUDVDR Zrinski-Frankopan Ozalj5565405373
Člani KD VodnjakBukovec MitjaIntereuropa43536436710
SelekcijeBukovec SnežnaVodnjak ženskeVodnjak51746646827
GostjeBurja BojanZagorje53553501
GostjeČahuk DušaKK Kočevje52748703
GostjeČavlovič Ana0000
GostjeČečelič SilvoAdria Mobil47247201
SelekcijeČefarin MarijaVodnjak ženskeVodnjak ženske54750650714
GostjeCeglar LjubaProteus Postojna46946901
GostjeČeh Marjan0000
GostjeČelesnik Stane0000
GostjeČelič RobertKD Krka57056103
GostjeČepon Aleš0000
GostjeČerin BlažOZVVS Tržič5745525452
GostjeČerin JanezOZVVS Tržič5675535493
GostjeČerne VeraGorica52750902
GostjeČernigoj MartinaGorica50850801
GostjeČernjak Bojan0000
GostjeCerovšek RokTriglav Kranj III.37537501
GostjeCividini InesTaborska jama50750701
GostjeCokl SaraBrest II.39439401
GostjeČubrilovič AlemkaTaborska jama51451401
GostjeDamjanovič DankaGorica49748902
GostjeDebak BožoZagorje51151101
GostjeDebeljak Savko0000
GostjeDekleva Ela0000
GostjeDekleva NivesKK Cerknica57755302
GostjeDemšar AlojzŽelezniki II.52551902
GostjeDernikovič AlešBrest II.52052001
GostjeDolgan MarjanPivka II.54551802
GostjeDolinšek MarjanCalcit III.54154101
GostjeDragan Alojz0000
Člani KD VodnjakDragan JožiDU Straža Čebelce38737803
GostjeDragan Marjan0000
SelekcijeDraganjac DragoDU Semič53548348823
GostjeDragar DragoZagorje45245201
GostjeDragolič VesnaBrest II.53052802
GostjeDrnovšek LeaCalcit II.55255201
GostjeDrnovšek TomažZagorje54554501
GostjeDujc Marjan0000
GostjeDujič Ranko0000
SelekcijeDular MilkaKK TrebnjeKK Trebnje I.57553353345
SelekcijeDular RobertVodnjak II.DU Straža56451651730
RegistriraniDžankovič FadiljSrobotnik II.54848448528
SelekcijeDžankovič FakoVodnjak II.Vodnjak51248548618
Člani KD VodnjakErhovnic IvankaMali Slatnik50947306
GostjeErjavec FaniOZVVS Grosuplje3783713732
GostjeFerfila TineBrest II.55253903
GostjeFerfolja NadaCDA Adria Koper36636601
GostjeFidršek AndrejOZVVS Slovenske Konjice53253201
GostjeFilipaj DragoKranjska Gora59959901
GostjeFink Martina0000
RegistriraniFink TonePodgurje54149449914
GostjeFirst VelinkaZaprešič5425345342
GostjeFišer SrečkoOZVVS Ruše56655902
GostjeFister PolonaRekreacija Tržič47547501
GostjeFlerin Štefan0000
GostjeFlerin ŠtefkaCalcit II.51550302
SelekcijeFlisar RoziVodnjak ženskeKK Trebnje II.542485016
GostjeFojkar JankoKI Škofja Loka II.51451401
GostjeFranc ZvonkoRCM Črna54954901
GostjeFras Boris0000
GostjeFuis MarjanŽelezniki II.54054001
GostjeFuis VladimirKI Škofja Loka II.52052001
GostjeFurlan Iva0000
SelekcijeGačič NinkoVodnjak II.Elita5194764762
SelekcijeGačnik AnaVodnjak ženskeIntereuropa54449549715
GostjeGačnik JureNas dva1041041041
Člani KD VodnjakGalovič Ivo0000
RegistriraniGerdenc JožeLibik57851851926
GostjeGerm PeterKD Slovenska Bistrica5585585581
GostjeGoleš Niko0000
GostjeGolja MarjanKK Brežice5515515511
SelekcijeGorenc RenataVodnjak ženskeElektro prestiž53049603
GostjeGoričar MatjažOZVVS Grosuplje4484304353
GostjeGorišek Uroš0000
RegistriraniGosenca ZdenkoBrgs578526025
GostjeGovedarević StevoLokomotiva49449401
Člani KD VodnjakGregorčič MilenaMirna4644544542
GostjeGregorin BrankoLokomotiva55454502
GostjeGričar IgorKK Kočevje55554404
SelekcijeGričar MihaelVodnjak XIII.OZVVS Dolenjske II.57652652617
GostjeGrmek Miran0000
GostjeGrošelj Ema LeilaOgrajca54051602
GostjeGrujić DušanOZVVS Slovenske Konjice51151101
GostjeGrušovnik JanezMaribor3993993991
GostjeGuduraš DragomirDU Adria Koper50750701
GostjeHace TatjanaCalcit II.51950502
GostjeHanzir ValerijaCalcit II.50550501
GostjeHarandi IvanKK Iskra Ljubljana5745745741
GostjeHasičić Rasim0000
GostjeHencl SilvaDU Pivka4794794791
Člani KD VodnjakHenigman MarjanaDU Straža Čebelce29629601
GostjeHerbst Anton0000
GostjeHleb Vinko0000
SelekcijeHočevar NikaKK Trebnje0000
GostjeHolešek Igor0000
RegistriraniHomar MatevžElektro prestiž55548907
SelekcijeHorvat MartinaKK TrebnjeKK Trebnje I.56452051923
RegistriraniHrastar Jure0000
GostjeHren Jelka0000
GostjeHren MajaBrest II.47446602
SelekcijeHribšek SlavicaKK TrebnjeTrebnje56352552626
GostjeHrkač VladoKK Željezničar Osijek5185095093
GostjeIlar MilenaAdria Mobil39339301
GostjeIlješ Stanko0000
GostjeIntihar MatjažBrest II.51151101
GostjeIskra Milena0000
SelekcijeIvanič JakaVodnjak II.OZVVS Bela krajina59053053237
GostjeJakofčič AntonBelokranjci54550707
GostjeJakofčič Marica0000
GostjeJakša Erazem0000
GostjeJakša Leonora0000
GostjeJalovec AntonDU Kočevje50850801
Člani KD VodnjakJančič MilošOaza miru51348603
GostjeJanež MaksimiljanKK Brežice56256201
Člani KD VodnjakJanežič AnicaDU Mirna4784724722
SelekcijeJankovič MagdaVodnjak ženskeVodnjak ženske50348202
RegistriraniJankovič MarkoOaza miru53648705
GostjeJarc Stanko0000
GostjeJelenc FrančišekŽelezniki II.54954202
RegistriraniJelić ZvoneVodnjak41041001
SelekcijeJenič BrankoAdria Mobil56949149126
GostjeJerbič Marija0000
GostjeJerman Boris0000
SelekcijeJerman DamjanaVodnjak ženskeKK Trebnje56951251026
GostjeJerman Fani0000
RegistriraniJerman SebastjanOaza miru40437702
SelekcijeJerman TiNEVodnjak XIII.Vseh devet58853653212
GostjeJernejčič BrigitaBrest II.54153402
Člani KD VodnjakJevšek IvanVodnjak5084464529
GostjeJob Janez0000
GostjeJorgič SenadKK Kočevje53052702
GostjeJuko DušanKranjska Gora55852102
RegistriraniJuršič TineVodnjak55646208
GostjeJustin Roman0000
GostjeKajtna SamoZagorje49349301
GostjeKalin VlatkoVodnjak4294294291
Člani KD VodnjakKarun JankoABC Rent a Car48144844613
Člani KD VodnjakKastelic FrancPodgurje45043402
GostjeKasunič JožeTriglav Kranj III.48748701
Člani KD VodnjakKebelj AlojzBrgs54649849811
GostjeKepic IvoKK Adergas59456055910
GostjeKersnič Marica0000
GostjeKlemenc Tone0000
GostjeKlobučar JožaTriglav Kranj III.54751902
RegistriraniKlobučar JožeVodnjak II.5805185195
Člani KD VodnjakKlobučar LjubicaDU Dolenjske Toplice II.488436012
GostjeKlofutar JožaOZVVS Tržič5745615652
Člani KD VodnjakKobe JožePodgurke41039505
Člani KD VodnjakKobe MariPodgurke29429401
SelekcijeKobe ZlatkoVodnjak II.Vodnjak590538023
SelekcijeKobe ZvonkaVodnjak ženskeAdria Mobil51051001
GostjeKogoj DušanTriglav Kranj III.53853801
GostjeKokol Zvonko0000
GostjeKolbezen Marija0000
GostjeKolenc BarbaraTaborska jama49749701
GostjeKolman ŽeljkoDU Dolenjske Toplice48045203
GostjeKompari Bogdan0000
GostjeKonie Tibor0000
GostjeKoprivec KlaraTaborska jama56155102
GostjeKordež StanislavRCM Črna51751701
GostjeKordič MirjanaBela krajina53551902
SelekcijeKorelc RenataKK TrebnjeOZVVS Dolenjske ženske58153253538
GostjeKoren MatejZasavje5245245241
GostjeKorevc Janez0000
GostjeKos BoštjanKranjska Gora53953102
GostjeKos FranciMahovci554514011
GostjeKos MarinkaKD Krka53451703
GostjeKos TadejKD Krka59559501
GostjeKošir Filip0000
GostjeKošmerl Bon0000
GostjeKošmerl Dorian0000
GostjeKošmerl Maksim0000
SelekcijeKostrevc BorutAdria Mobil50749505
GostjeKostrevc Cirila0000
SelekcijeKotnik NejcVseh devet50849702
GostjeKotnjek BrankoDU Kočevje48148101
GostjeKovač IztokKK Pivka31131101
GostjeKovačič DušanPivka II.52251702
GostjeKovačič ZdravkoZagorje52152101
GostjeKozlevčar Vijanej0000
GostjeKraljič MatejaKočevje51351301
Člani KD VodnjakKranjc Gregorčič ZdenkaDU Mirna4184174172
GostjeKranjec BrankoMaribor5085085081
Člani KD VodnjakKrese FanikaDU Dolenjske Toplice II.409379012
Člani KD VodnjakKrese Zdravko0000
Člani KD VodnjakKrhin MartinMahovci463429010
Člani KD VodnjakKrhin MilenaMali Slatnik3213123152
GostjeKrižaj JureLokomotiva53253201
GostjeKrižaj MarkoPivka II.54254201
SelekcijeKrižan MatjažVodnjak XIII.Vodnjak57152952833
GostjeKrižanić VesnaUDVDR Zrinski-Frankopan Ozalj53653601
GostjeKrižovnik Vlado0000
GostjeKruezi AhmetCDA Adria Koper34434401
GostjeKuhar Boris0000
GostjeKunčič IvoKD Slovenska Bistrica5435315312
GostjeKunčič MilenaKD Slovenska Bistrica5345345341
GostjeLahajnar JelkaCDA Adria Koper42342301
GostjeLahovec TaraTaborska jama54253302
GostjeLamut AlojzOZVVS Bela krajina48448401
GostjeLamut CvetkaBela krajina56354002
Člani KD VodnjakLamut MirkoMali Slatnik48344544412
GostjeLapanja VojkoKK Pivka5565565561
GostjeLapuh GorazdKK Brežice5745645602
GostjeLavrič RomanAdria Mobil55352408
GostjeLavriša StaneLokomotiva52951902
GostjeLaznik Adolf0000
Člani KD VodnjakLekše Janez0000
GostjeLekše JordanBrest II.61757602
GostjeLekše Milena0000
GostjeLeskovec FrankoPivka II.58056102
GostjeLeskovec NušaBrest II.49049001
GostjeLevstik Dare0000
GostjeLikan DejanPortorož57357301
Člani KD VodnjakLipar BojankaMali Slatnik4744484509
GostjeLipovec MarjanDU Kočevje52252201
GostjeLjubenko AnaBela krajina56854902
GostjeLorenčič BlažKI Škofja Loka II.51051001
GostjeLorenčič DejanKI Škofja Loka II.55255201
Člani KD VodnjakLukan MarinkaDU Straža Čebelce46341306
GostjeLupšina ŽeljkoKK Brežice5885885881
Člani KD VodnjakLuzar AntonRoletarstvo Medle40239902
Člani KD VodnjakLuzar StaneDU Mirna48745408
GostjeLužovec BorutTriglav Kranj III.5244914944
GostjeMagdič RobiKK Bela krajina50750701
GostjeMajcen MašaKočevje42341702
GostjeMakovec Vojko0000
SelekcijeMal DušanRoletarstvo Medle55552703
GostjeMalnarič Marija0000
GostjeMaraž Franc0000
GostjeMarinac HenrikPortorož54253002
GostjeMarkotič SlavkoKI Škofja Loka II.50650601
GostjeMarković ZoranPanjevi Karlovac5445155155
GostjeMartinovič TadejNas dva3963963961
GostjeMatak RobiKK Cerknica56455702
GostjeMedić DuškoKK Zabok6025775723
SelekcijeMedved KarliKK Hrastnik52052001
GostjeMejač JureOZVVS Tržič55255201
GostjeMernik Ivan0000
GostjeMihalić StjepanUDVDR Zrinski-Frankopan Ozalj6035665637
Člani KD VodnjakMihelič AntonBelokranjci578536015
GostjeMiklavčič AlenkaKrka54152503
GostjeMiklavčič MiroKD Krka53153101
GostjeMiklič StankoDU Adria Koper52352301
SelekcijeMišič JasminaKK TrebnjeKK Trebnje II.5725305357
GostjeMiškovič AnjaGorica55355301
GostjeMiškovič Stjepan0000
GostjeMlakar BrankoKD Slovenska Bistrica4394324322
GostjeMlakar GašperKK Cerknica52152101
GostjeMlinarič MirjanCalcit III.49149101
GostjeMočenik Maksimilijan0000
GostjeModrinjak JanezOZVVS Bela krajina5025005012
SelekcijeMohar AnicaVodnjak ženskeElektro prestiž52848849220
GostjeMohorič ToneŽelezniki II.53253201
GostjeMovrin SonjaKočevje50749503
SelekcijeMože Šeničar MarijaVodnjak ženskePodgurke4464254257
GostjeMože ŠtefanDolenjska4864864861
GostjeMrak Milan0000
GostjeMraovič Dragoslav0000
GostjeMržljak Dejan0000
GostjeMržljak SandiKK Bela krajina59459401
GostjeMržljak VitoOZVVS Bela krajina5865865861
GostjeMuše NikolaKK Mertojak Split6166166161
GostjeMušič BogdanOZVVS Ruše54253502
GostjeMušič BorisOZVVS Kranj5425315273
GostjeNadižar BorisGGD Kranj5265115113
GostjeNarat Ivan0000
Člani KD VodnjakNikolič Kati0000
SelekcijeNovak BrankoDU Straža576527018
Člani KD VodnjakNovak EdoDU Mirna50850801
GostjeNovak MojcaKočevje41041001
GostjeNučič JanezPortorož54453602
GostjeOblak Emil0000
GostjeOblak Gorazd0000
GostjeOblak Stanislav0000
GostjeOlivo DanijelPortorož51348402
SelekcijeOstojič JelkaVodnjak ženskeDU Straža Čebelce52949249313
SelekcijeOven JelkaKK TrebnjeDU Trebnje50144944815
GostjeOven JožicaOgrajca51951901
SelekcijeOven ZdenkaVodnjak ženskeIntereuropa4854554538
Člani KD VodnjakOvniček IvanPodgurje51646747115
Člani KD VodnjakOvniček MajdaPodgurke38835335310
RegistriraniOvniček MiranAdria Mobil568526017
Člani KD VodnjakOvniček VidaPodgurke48343943910
GostjePahor SandiPortorož50350301
GostjePanič ZagorkaKK Pivka48448401
GostjePanjan MartinOZVVS Bela krajina7272721
GostjePapić MarijanKK Brežice6335905902
GostjeParadžik ŽeljkoLokomotiva59759701
GostjePašič DenisKK Pivka60760701
Člani KD VodnjakPavc IvanPodgurje51146346815
GostjePavlaković DamirUDVDR Zrinski-Frankopan Ozalj4544454433
Člani KD VodnjakPavlič SonjaRoletarstvo Medle566531016
GostjePavlin DušanOZVVS Dolenjske IV.58258201
Člani KD VodnjakPavlin LadoDU Dolenjske Toplice53150709
GostjePavlin LauraKrka56654703
Člani KD VodnjakPavlin Stanko0000
GostjePavlovac VitomirKK Kočevje53953901
GostjePeperko AlešRep. gluhih in naglušnih Slovenije5465465461
GostjePerhavec BorisPivka II.53952303
GostjePerme DarkoOZVVS Grosuplje5005005001
GostjePerušek Kristina0000
GostjePerušek VojkoMaribor4584584581
SelekcijePeterlin AlešVodnjak II.Vseh devet5295025028
Člani KD VodnjakPeterlin DušanDU Dolenjske Toplice II.487456012
RegistriraniPetkovič JakaOaza miru45443103
GostjePetrič Alojz0000
Člani KD VodnjakPetrinčič AlinaKD Krka52850104
GostjePetrović Pavle0000
GostjePetrovič Pavle0000
Člani KD VodnjakPezdirc AntonGriblje5585325358
Člani KD VodnjakPezdirc JožeVodnjak55751351616
GostjePezdirc KsenijaBela krajina48647302
GostjePezdirc MartinKK Bela krajina5855475454
GostjePiletič JanKK Cerknica56756701
RegistriraniPilič MilošOZVVS Dolenjske IV.4954704747
GostjePintarič Sebastijan0000
GostjePirman GašperCalcit III.53653601
GostjePiškur Joži0000
GostjePlazar MarkoKK Hrastnik59559501
GostjePoljanšek FranciCalcit III.58058001
GostjePoprask Miran0000
GostjePorenta SlavkoKK Iskra5845725682
GostjePotočar StaneElita5005005001
GostjePotočnik BraneCalcit III.54254201
GostjePožar BorutKK Proteus5675675671
GostjePožega LukaKK Kupa Ozalj5835835831
GostjePožun AlenKK Kočevje53053001
GostjePraprotnik FilipTriglav Kranj III.53153101
GostjePraprotnik Franc0000
Člani KD VodnjakPrelogar VladimirDU Mirna49545708
GostjePrevc TatjanaBrest II.51450802
GostjePrezelj MilanŽelezniki II.51149102
GostjePrimožič MatjažLjubljana4594594591
GostjeProgar Anže0000
GostjeProgar BrankoCalcit III.55853202
GostjeProgar Matic0000
GostjeProgar NikaCalcit II.48547902
GostjeProse BojanKoroška4384384381
GostjeProsen IrenaTaborska jama56154102
Člani KD VodnjakProsen ZvonkaDU Dolenjske Toplice II.471427012
GostjeProsenik SlavkaPodgurke56651109
GostjePšeničnik Sluga SilvoPivka II.54554501
GostjePuhner PetraKK Miklavž48148101
GostjePuntar JulijanPivka II.54154101
SelekcijePureber DušanVodnjak XIII.Vodnjak58051952135
GostjePurkeljc JožeSlovenska Bistrica5435215173
GostjePušnik Bojan0000
GostjePustavrh DareKK Iskra Ljubljana5385385381
Člani KD VodnjakRadešček AntonPanter62657257732
GostjeRadešček Julija0000
Člani KD VodnjakRadešček TomažKK Brežice5785525529
GostjeRadonjić MilovanKranjska Gora54853102
Člani KD VodnjakRajer LjuboDU Mirna53350550714
GostjeRajh AlešKK Kočevje54652903
GostjeRantaša Marija0000
GostjeRavnić NatašaŽKK Istra Poreč6006006001
GostjeRavnikar MarijaCalcit II.50650601
GostjeRebolj RadoOZVVS Tržič56556501
GostjeReece Ellie0000
GostjeReinhard Ivo0000
GostjeRepnik TeaCalcit II.53953901
RegistriraniRifelj EmilIntereuropa52851105
GostjeRistič DamirKK Hidro Medvode5815375427
GostjeRistič Slobodan0000
GostjeRogelj Branko0000
GostjeRotar JanezRep. gluhih in naglušnih Slovenije4674674671
Člani KD VodnjakRudman Jože0000
Člani KD VodnjakRudman Slavka0000
SelekcijeRukše BrankoVodnjak XIII.Vodnjak60153953734
GostjeRus Mira0000
GostjeSajevec ViktorKK Grintovec5775275259
GostjeSajovic BorutOZVVS Tržič5385355363
GostjeŠalamon MatejKK Kočevje55255201
GostjeŠalehar Jan0000
SelekcijeŠalehar MojcaVodnjak ženskeKK Trebnje II.517474017
GostjeŠarić AlagaKK Poštar5405405401
GostjeSečki Roman0000
GostjeŠegina MiroslavUDVDR Zrinski-Frankopan Ozalj5905695677
GostjeSelan Rado BojanRep. gluhih in naglušnih Slovenije5765555552
GostjeŠenica Slavica0000
Člani KD VodnjakSeničar FaniMali Slatnik4714224287
Člani KD VodnjakŠeničar MarjanMahovci48844444713
GostjeŠepic Janez0000
Člani KD VodnjakŠepic Silva0000
GostjeSerša Pavel0000
GostjeSevnšek TinaKočevje57652602
GostjeSevnšek TineKK Bela krajina60157703
SelekcijeŠimc AlešVodnjak I.Srobotnik61755655745
GostjeŠimec LukaKK Bela krajina54754701
GostjeŠimec MartinBelokranjci5124954892
GostjeŠinkovec BojanKK Iskra5285024932
GostjeSkalicky GregorKK Bela krajina54654601
GostjeŠkoberne MetkaKK Pivka54754701
SelekcijeŠkof GregorVodnjak II.Oaza miru49946947011
Člani KD VodnjakŠkof Stanko0000
GostjeŠkrlec PatrickKK Hrastnik54154101
GostjeŠkrlec SmiljanKK Hrastnik56456401
Člani KD VodnjakŠkufca Boris0000
GostjeSluga MiranKranjska Gora60258002
GostjeSluga Silvo0000
SelekcijeSmrekar BenoVodnjak XIII.Roletarstvo Medle58154154323
GostjeSmrke Alojzij0000
GostjeSoklič ZdenkoŽelezniki II.54253402
Člani KD VodnjakSomrak KarolKD Krka54851502
GostjeŠpeh DomenBrest II.53153101
GostjeŠpelko Zvonko0000
SelekcijeŠprajcer MartinVodnjak II.Belokranjci59552152335
GostjeSrdan BrankoRep. gluhih in naglušnih Slovenije4774774771
SelekcijeŠribar KatjaKK TrebnjeTrebnje56952652615
GostjeŠtanc Brane0000
GostjeŠtangelj Ivan0000
GostjeStaniša Glorija0000
Člani KD VodnjakStaniša JožiPodgurje3393393391
GostjeStaniša Luka0000
Člani KD VodnjakStaniša NežkaPodgurje2562562561
RegistriraniStaniša SilvoElektro prestiž56051909
RegistriraniStaniša SlavkoPodgurje3773773771
GostjeStaniša Tinkara0000
GostjeStarešinič Sonja0000
GostjeStarešinič StankoKK Bela krajina56055702
GostjeStarman StaneKI Škofja Loka II.51151101
GostjeŠtavdeker Zdravko0000
GostjeStegne MiroslavaBela krajina50750701
GostjeSteiner JožeKK Ruše55654002
RegistriraniŠter MilanVodnjak55149449524
GostjeŠterbenc DragoVodnjak54549608
GostjeŠterbenk DarkoOZVVS Kranj56354102
GostjeŠterk Franci0000
GostjeŠterk Pepca0000
GostjeŠtrekelj RobertLokomotiva52449902
RegistriraniStrgar Ambrož0000
GostjeŠtricelj GorazdDU Kočevje51149002
GostjeStrle BraneOZVVS Kranj5905465573
GostjeŠtrus DušanOZVVS Grosuplje37837801
GostjeŠturm BejziGorica38438401
GostjeSukič JanezPortorož54552802
GostjeŠulc Drago0000
GostjeŠulc Jožica0000
GostjeŠuligoj Miroslav0000
GostjeŠuput Đorđe0000
GostjeSušnik DanicaOgrajca49649502
GostjeŠuštaršič Jan0000
GostjeSuthirat PhettoCDA Adria Koper27027001
GostjeTaljan FrenkTriglav Kranj III.50750701
GostjeTanko Lucija0000
GostjeTaškar AndrejaOgrajca52550902
GostjeTaškar NevaOgrajca55555501
GostjeTavčar Ken0000
GostjeTekavec MarjanOZVVS Kočevje50148302
GostjeTisovic BorisKK Lendava5295185203
GostjeToman AnžeKranjska Gora48548501
GostjeToman TomislavKranjska Gora53052602
GostjeTomaž KlemenKK Kočevje5445285222
GostjeTomažin PeterOZVVS Grosuplje4524524521
GostjeTonin TomažKK Gobar51951901
GostjeTrbuščić JosipPanjevi Karlovac5785505505
Člani KD VodnjakTrontelj SlavkoBrgs52851503
GostjeTrunkelj AlojzOZVVS Grosuplje49449401
GostjeTruppe Edbert0000
SelekcijeTurk SebastijanVodnjak I.Vodnjak XIII.58153753729
GostjeTurkalj MilanUDVDR Zrinski-Frankopan Ozalj5155155151
GostjeUdier ŽeljkoPanjevi Karlovac5555275275
GostjeUdovič NikBrest II.49549501
GostjeUle Nejc0000
GostjeUmek SilvoKK Hrastnik50150101
GostjeUranič Andraž0000
GostjeUranič KlemenKK Triglav Kranj5925285443
GostjeUranič MihaTriglav Kranj III.39739701
GostjeUranič TadejTriglav Kranj III.42442401
GostjeUrbančič SebastjanKK Pivka49049001
GostjeUrbas GašperKK Cerknica56556501
GostjeUrbas LukaBrest II.53352702
GostjeUšaj SilvaGorica51049902
GostjeVajda Benjamin0000
GostjeValančič AvguštinKI Škofja Loka II.47447401
SelekcijeVeber Jarc MilenaKK TrebnjeKK Trebnje II.51945708
GostjeVelišček MilojkaGorica49349301
GostjeVencelj Alojz0000
SelekcijeVencelj IrisKK TrebnjeTrebnje56950549524
GostjeVengust DragoOZVVS Slovenske Konjice54354301
GostjeVerbole Majda0000
GostjeVereš DejanOZVVS Kočevje58057404
GostjeVerščaj Samo0000
SelekcijeVesel IgorVodnjak I.Vodnjak59455355518
GostjeVesel Stane0000
Člani KD VodnjakVidic JožeMahovci42339204
GostjeVidic RudolfCalcit III.53753402
Člani KD VodnjakVidmar JožePodgurje479453011
Člani KD VodnjakVidrih MihaMahovci52247147414
GostjeVinski VladimirPanjevi Karlovac5095025022
RegistriraniVirant SebastjanElektro prestiž46746701
GostjeVogrin ŽarkoOZVVS Slovenske Konjice54854801
SelekcijeVolf ViliVodnjak XIII.DU Dolenjske Toplice58053553724
GostjeVončina Alojz0000
GostjeVoršič StaneKI Škofja Loka II.46546501
GostjeŽafran LukaKK Bela krajina54854801
GostjeŽagar AlešKK Kočevje56154402
GostjeŽagar JožeDU Dolenjske Toplice45443002
SelekcijeZaletelj StankaVodnjak ženskeKK Trebnje II.50045846112
GostjeZaložnik MilanKD Krka55455401
GostjeZaman MatjažKD Krka5285265252
GostjeZbašnik Miroslav0000
GostjeZecević SlobodanLokomotiva50450302
GostjeŽegarac Rade0000
SelekcijeŽeljko AlojzVodnjak54348949122
Člani KD VodnjakŽibret ZoranRoletarstvo Medle601560010
Člani KD VodnjakŽivkov AleksanderDU Mirna39735708
GostjeZorko SilvoOZVVS Ruše52150902
GostjeZorman Franc0000
Člani KD VodnjakZrilič ŽeljkoElektro prestiž561505011
GostjeŽugelj Anton0000
GostjeŽugelj Jože0000
GostjeŽumer JanezABC Rent a Car54152603
SelekcijeZupančič AleksanderVodnjak II.Vodnjak XIII.53949907
SelekcijeZupančič BrankoVodnjak I.Vodnjak60354755134
Člani KD VodnjakZupančič Danica0000
SelekcijeZupančič DragoVodnjak II.Panter56151952022
SelekcijeZupančič IrenaVodnjak ženskeVodnjak51547147521
SelekcijeZupančič JožeVodnjak I.Srobotnik64455055038
GostjeZupančič Jože ŠLKI Škofja Loka II.51148302
GostjeZupančič Miran0000
GostjeZupančič Rajko0000
SelekcijeZupančič SilvaKK TrebnjeKK Trebnje I.58054054136
GostjeŽura Franc0000