Vodnjak I. Vodnjak XIII. Vodnjak II Vodnjak Ženske Trebnje

Povprečja selekcij

# Ime Selekcija Čiščenje Prazno Polno Skupaj Št. tekem
Bortek MarkVodnjak I.21213896014
Zupančič BrankoVodnjak I.18744015883
Volf ViliVodnjak XIII.17673965721
Korelc RenataKK Trebnje19833695673
Vesel IgorVodnjak I.19323735663
Avguštin BrankoVodnjak I.18433775611
Šimc AlešVodnjak I.18363735564
Smrekar BenoVodnjak XIII.17163825533
Turk SebastijanVodnjak I.18243705522
Ivanič JakaVodnjak II.18863635514
Zupančič JožeVodnjak I.17943695485
Zupančič SilvaKK Trebnje17543675423
Gačnik AnaVodnjak ženske17463685421
Šribar KatjaKK Trebnje173103685411
Pureber DušanVodnjak XIII.16883705382
Dular RobertVodnjak II.16873685363
Dular MilkaKK Trebnje18263535352
Šprajcer MartinVodnjak II.17473605347
Hribšek SlavicaKK Trebnje17373625342
Jerman TiNEVodnjak XIII.16393665303
Brodarič MihaelVodnjak I.15783715281
Zupančič DragoVodnjak II.16073625222
Mohar AnicaVodnjak ženske16733535202
Gačič NinkoVodnjak II.16973505191
Rukše BrankoVodnjak XIII.153123655182
Bukovec SnežnaVodnjak ženske156113615171
Ostojič JelkaVodnjak ženske130143805101
Jerman DamjanaVodnjak ženske151123535044
Čefarin MarijaVodnjak ženske14493575012
Zupančič IrenaVodnjak ženske151143474982
Berkopec JanezVodnjak II.146143534982
Zaletelj StankaVodnjak ženske15783334901
Škof GregorVodnjak II.132203384713
Oven JelkaKK Trebnje131143154461
Oven ZdenkaVodnjak ženske120173234431
Može Šeničar MarijaVodnjak ženske118183054222
Vencelj IrisKK Trebnje11793054223
Mišič JasminaKK Trebnje00000
Veber Jarc MilenaKK Trebnje00000
Hočevar NikaKK Trebnje00000
Flisar RoziVodnjak ženske00000
Šalehar MojcaVodnjak ženske00000
Kobe ZvonkaVodnjak ženske00000
Križan MatjažVodnjak XIII.00000
Zupančič AleksanderVodnjak II.00000
Peterlin AlešVodnjak II.00000
Brdnik AndrejVodnjak XIII.00000
Džankovič FakoVodnjak II.00000
Horvat MartinaKK Trebnje00000
Gričar MihaelVodnjak XIII.00000
Jankovič MagdaVodnjak ženske00000
Bučar LidijaVodnjak ženske00000
Gorenc RenataVodnjak ženske00000
Kobe ZlatkoVodnjak II.00000