Vodnjak udarni

Skupaj Polno Čiščenje Prazno
Max5803882006
Min41629811816
Avg507.3354.2153.210.2

Skupaj Polno Čiščenje Prazno
507335421532102

Vodnjak ženske

Skupaj Polno Čiščenje Prazno
Max5693871922
Min43231111420
Avg497.5350.5147.112

Skupaj Polno Čiščenje Prazno
497535051471120

Vodnjak XIII.

Skupaj Polno Čiščenje Prazno
Max5503812052
Min43732710421
Avg513.2356.7156.58.7

Skupaj Polno Čiščenje Prazno
51323567156587

Vodnjak I.

Skupaj Polno Čiščenje Prazno
Max5963872120
Min48233712513
Avg539.3361.1178.34.5

Skupaj Polno Čiščenje Prazno
53933611178345
Vodnjak I. Vodnjak XIII. Vodnjak Udarni Vodnjak Ženske

Povprečja selekcij

# Ime Selekcija Čiščenje Prazno Polno Skupaj Št. tekem
Šimc AlešVodnjak I.19143785692
Kobe ZlatkoVodnjak I.19143715622
Rukše BrankoVodnjak I.19843635612
Jerman DamjanaVodnjak ženske18043805592
Zupančič BrankoVodnjak I.18433685522
Smrekar BenoVodnjak udarni17063755452
Radešček TomažVodnjak I.18333605432
Turk SebastijanVodnjak XIII.17273715432
Korelc RenataVodnjak ženske17463675412
Gričar MihaelVodnjak I.19223455362
Vesel IgorVodnjak I.17733585342
Ovniček MiranVodnjak XIII.16853645322
Jerman TiNEVodnjak XIII.16173685292
Horvat MartinaVodnjak ženske17383565282
Novak BrankoVodnjak XIII.17853465242
Brodarič MihaelVodnjak XIII.148113705172
Pureber DušanVodnjak XIII.15563565112
Bučar StankoVodnjak udarni15263595111
Čefarin MarijaVodnjak ženske156123495052
Željko AlojzVodnjak udarni147143565032
Zupančič AleksanderVodnjak XIII.144153595032
Draganjac DragoVodnjak udarni155103465002
Jenič BrankoVodnjak udarni140133584982
Berkopec JanezVodnjak udarni14993444932
Šprajcer MartinVodnjak udarni15093414912
Križan MatjažVodnjak I.134123554892
Mohar AnicaVodnjak ženske149133344832
Peterlin AlešVodnjak XIII.137123454822
Jankovič MagdaVodnjak ženske129133534822
Džankovič FakoVodnjak XIII.125163474712
Zupančič IrenaVodnjak ženske121183294502
Bučar LidijaVodnjak ženske116193314472
Zupančič DragoVodnjak udarni118162984161
Krese ZdravkoVodnjak XIII.00000
Škof GregorVodnjak XIII.00000
Kotnik NejcVodnjak XIII.00000
Gačnik AnaVodnjak ženske00000