Vodnjak I. Vodnjak XIII. Vodnjak Udarni Vodnjak Ženske Trebnje

Povprečja selekcij

# Ime Selekcija Čiščenje Prazno Polno Skupaj Št. tekem
Zupančič SilvaKK Trebnje19343745671
Kobe ZlatkoVodnjak I.19143715622
Zupančič JožeVodnjak I.18243705526
Šimc AlešVodnjak I.18153695504
Rukše BrankoVodnjak I.17873675454
Jerman TiNEVodnjak XIII.17053715414
Zupančič BrankoVodnjak I.17653645403
Gričar MihaelVodnjak I.19223455362
Vesel IgorVodnjak I.17733585342
Korelc RenataKK Trebnje17073645344
Smrekar BenoVodnjak udarni15793755333
Ovniček MiranVodnjak XIII.16853645322
Brodarič MihaelVodnjak XIII.16783645315
Hribšek SlavicaKK Trebnje17283575283
Turk SebastijanVodnjak XIII.16793605284
Novak BrankoVodnjak XIII.16973585275
Dular MilkaKK Trebnje147103775232
Ivanič JakaVodnjak udarni157113635202
Jerman DamjanaKK Trebnje159113605195
Bučar StankoVodnjak udarni15883625192
Brdnik AndrejVodnjak XIII.16893495183
Volf ViliVodnjak udarni160103575183
Čefarin MarijaKK Trebnje15893605173
Klobučar JožeVodnjak udarni151113665174
Horvat MartinaKK Trebnje161113505113
Zupančič AleksanderVodnjak XIII.143153665093
Križan MatjažVodnjak I.155113525074
Avguštin BrankoVodnjak I.15083575063
Vencelj IrisKK Trebnje15773485051
Pureber DušanVodnjak XIII.141113645056
Željko AlojzVodnjak udarni147143565032
Draganjac DragoVodnjak udarni155103465002
Jenič BrankoVodnjak udarni140133584982
Berkopec JanezVodnjak udarni14993444932
Šprajcer MartinVodnjak udarni15093414912
Gačnik AnaVodnjak ženske138153494871
Peterlin AlešVodnjak XIII.137123454822
Jankovič MagdaVodnjak ženske129133534822
Mohar AnicaVodnjak ženske139143324714
Oven JelkaKK Trebnje113233554681
Džankovič FakoVodnjak XIII.120153444643
Bukovec SnežnaVodnjak ženske129183314592
Zupančič IrenaVodnjak ženske121183314523
Bučar LidijaVodnjak ženske116193314472
Zupančič DragoVodnjak udarni118162984161
Flisar RoziKK Trebnje00000
Šalehar MojcaKK Trebnje00000
Zaletelj StankaKK Trebnje00000
Ostojič JelkaVodnjak ženske00000
Mišič JasminaKK Trebnje00000
Veber Jarc MilenaKK Trebnje00000